Watchmen (1.0.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Send
mr: पाठवा
