Watchmen (1.0.1) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Created
ms: Diciptakan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Send
ms: Hantar

en: Blocks
ms: Blok-blok
