Watchmen (1.0.1) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: Blocks
ne: ब्लक

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
