Watchmen (1.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Send
nl: Versturen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Blocks
nl: Blokken

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.
