Watchmen (1.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Created
nn: Laga

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Blocks
nn: Blokkar
