Watchmen (1.0.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Published
oc: Publicat

en: Send
oc: Mandar

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Changed
oc: Modificat

en: Blocks
oc: Blòts

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
