Watchmen (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Blocks
ps: غونډونه
