Watchmen (1.0.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Description
ro: Descriere

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Published
ro: Publicat

en: Send
ro: Trimite

en: Features
ro: Caracteristici

en: Changed
ro: Schimbat

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Revision translation affected
ro: Revizuirea traducerii afectate

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ro: Indică dacă ultima modificare a traducerii aparține reviziei curente.
