Watchmen (1.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Description
ru: Описание

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Published
ru: Опубликовано

en: Send
ru: Отправить

en: Features
ru: Особенности

en: Changed
ru: Изменение

en: Blocks
ru: Блоки

en: Revision translation affected
ru: Редакция, на которую повлиял перевод

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ru: Указывает, что последние редактирование перевода принадлежит текущей редакции.
