Watchmen (1.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Blocks
sl: Bloki
