Watchmen (1.0.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Send
sq: Dërgo

en: Blocks
sq: Blloqet
