Watchmen (1.0.1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Send
ug: يوللاش

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Blocks
ug: تارماق رايون
