Watchmen (1.0.1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Blocks
az: Bloklar

en: Revision translation affected
az: Təfərrüat tərcüməsi təsirləndi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
az: Tərcümənin son redaktəsinin cari versiyaya aid olub olmadığını göstərir.
