Watchmen (1.0.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Created
ca: Creat

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Published
ca: Publicat

en: Send
ca: Enviar

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Changed
ca: Canviat

en: Blocks
ca: Blocs

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.
