Watchmen (1.0.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Send
cs: Poslat

en: Changed
cs: Změněno

en: Blocks
cs: Bloky
