Watchmen (1.0.1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Send
eu: Bidali

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Blocks
eu: Blokeak
