Watchmen (1.0.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Revision ID
fa: شناسه نسخه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Send
fa: ارسال

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Blocks
fa: بلوک‌ها
