Watchmen (1.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Send
gl: Enviar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Changed
gl: Cambiado

en: Blocks
gl: Bloques
