Watchmen (1.0.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Published
hr: Objavljeno

en: Send
hr: Pošalji

en: Features
hr: Značajke

en: Blocks
hr: Blokovi
