Watchmen (1.0.1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Author
id: Penulis

en: Description
id: Deskripsi

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Revision ID
id: ID revisi

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Send
id: Kirim

en: Features
id: Fitur

en: Changed
id: Berubah

en: Blocks
id: Blok

en: Revision translation affected
id: Terjemahan revisi terpengaruh

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
id: Menunjukkan jika pengeditan terakhir dari terjemahan milik revisi saat ini.
