Watchmen (1.0.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Status
it: Stato

en: Author
it: Autore

en: Description
it: Descrizione

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Revision ID
it: ID revisione

en: Published
it: Pubblicato

en: Send
it: Invia

en: Features
it: Funzionalità

en: Changed
it: Modificato

en: Blocks
it: Blocchi

en: Revision translation affected
it: Traduzione della revisione interessata

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
it: Indica se l'ultima modifica di una traduzione fa riferimento alla revisione attuale.
