Watchmen (1.0.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Author
ja: 投稿者

en: Description
ja: 説明

en: Created
ja: 作成

en: Custom
ja: カスタム

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Published
ja: 掲載

en: Send
ja: 送信

en: Features
ja: フィーチャー

en: Changed
ja: 変更済

en: Blocks
ja: ブロック

en: Revision translation affected
ja: 翻訳が影響するリビジョン

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ja: 翻訳の最終編集版が現在のリビジョンに含まれるかどうかを示します。
