Watchmen (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Blocks
ka: ბლოკები
