Watchmen (1.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Created
kk: Құрылған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Blocks
kk: Блоктар
