Watchmen (1.0.1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Send
lt: Siųsti

en: Features
lt: Savybės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Blocks
lt: Blokai
