Watchmen (1.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Created
lv: Izveidots

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Published
lv: Publicēts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Changed
lv: Labots

en: Blocks
lv: Bloki

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
