Watchmen (1.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: Published
pl: Opublikowane

en: Send
pl: Wyślij

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Blocks
pl: Bloki

en: Revision translation affected
pl: Tłumaczenie wersji

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
pl: Informuje czy ostatnia edycja tłumaczenia należy do bieżącej wersji.
