Watchmen (1.0.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Send
sk: Odoslať

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Changed
sk: Zmenené

en: Blocks
sk: Bloky
