Watchmen (1.0.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
