Watchmen (1.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Send
sv: Skicka

en: Features
sv: Funktioner

en: Changed
sv: Ändrad

en: Blocks
sv: Block

en: Revision translation affected
sv: Översatt version berörd

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
sv: Indikerar om den senaste redigeringen av en översättning hör till nuvarande version.
