Watchmen (1.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
