Watchmen (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Created
te: సృష్టితం

en: Send
te: పంపించు

en: Features
te: విశేషాలు
