Watchmen (1.0.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Published
tr: Yayında

en: Send
tr: Gönder

en: Features
tr: Özellikler

en: Changed
tr: Değişti

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.
