Watchmen (1.0.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published
uk: Опубліковано

en: Send
uk: Надіслати

en: Features
uk: Властивості

en: Changed
uk: Змінено

en: Blocks
uk: Блоки

en: How to use
uk: Як користуватися

en: Bug
uk: Помилка

en: Revision translation affected
uk: Редакція, на яку вплинув переклад

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
uk: Вказує, що останнє редагування перекладу належить до поточної редакції.
