Watchmen (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: ID
ur: شناخت

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Blocks
ur: بلاکس
