Watchmen (1.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Description
vi: Mô tả

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Revision ID
vi: ID bản hiệu đính

en: Published
vi: Đã công bố

en: Send
vi: Gửi

en: Features
vi: Tính năng

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Blocks
vi: Khối
