WAT WAT (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: On
tr: Açık

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Usage
tr: Kullanım

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında
