WAT WAT (2.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: On
vi: Bật

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Usage
vi: Sử dụng

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu
