WAT WAT (2.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
