WAT WAT (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Usage
da: Brug

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om
