WAT WAT (2.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: On
de: An

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Usage
de: Verwendung

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: About
de: Über

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
