WAT WAT (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Usage
el: Χρήση

en: About
el: Περί
