WAT WAT (2.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: On
es: Activado

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Usage
es: Uso

en: Paragraph
es: Párrafo

en: About
es: Acerca de
