WAT WAT (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Usage
fr: Utilisation

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos
