WAT WAT (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: On
gl: Activo

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Usage
gl: Uso

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información
