WAT WAT (2.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: On
he: פעיל

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות
