WAT WAT (2.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: On
hu: Be

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Usage
hu: Használat

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás
