WAT WAT (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: On
it: Acceso

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Usage
it: Utilizzo

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Paragraphs
it: Paragrafi
