WAT WAT (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: On
ja: オン

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Usage
ja: 使用方法

en: About
ja: アバウト

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
