WAT WAT (2.0.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Usage
kn: ಬಳಕೆ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
